Arcyciekawy mecz z Niskiem

W minioną sobotę, 4 czerwca nasi piłkarze rozegrali bardzo ciekawe spotkanie z drużyną z Niska. Sobotni przeciwnicy przed tym meczem mieli jeszcze szansę na awans do III ligi, jednak w równoległym spotkaniu Cosmos Nowotaniec musiałby przegrać w boju z Przełomem Besko. Nic takiego nie miało miejsca, więc z promocji do rozgrywek 3 ligi ostatecznie cieszy się zespół z Nowotańca.

W Pisarowcach natomiast rozegrano niezwykle interesujące widowisko sportowe. Kibice mogli być zadowoleni, bowiem już przed przerwą padło 6 bramek. Niestety po zmianie stron strzelali tylko goście, głównie po błędach obrony Pisarowiec. Po dwie bramki zdobyli Damian Juda z Sokoła i Fabian Pańko z Pisarowiec.

Ostatecznie w sobotnim meczu triumfował wicelider YesSport IV ligi podkarpackiej, który w drugiej części spotkania zdobył jeszcze 3 bramki ustalając wynik meczu na 3-6.

Finalnie obydwie drużyny zapewniły sobie utrzymanie i zagrają w rozgrywkach podkarpackiej IV ligi w kolejnym sezonie.

LKS PISAROWCE - SOKÓŁ NISKO 3-6 (3-3)

BRAMKI:

0-1 Marcin Kwiatkowski (13')
1-1 Fabian Pańko (29')
1-2 Marcin Kwiatkowski (30')
2-2 Fabian Pańko (31')
3-2 Karol Adamiak (39'-karny)
3-3 Damian Juda (45')
3-4 Michał Serafin (65')
3-5 Damian Juda (87')
3-6 Kamil Kobylarz (89')

SKŁADY DRUŻYN:

LKS Pisarowce:
Hajduk - Kokoć, Łuczka, Sikorski (40. Kasperkowicz), Ząbkiewicz (69. Kumah-Doe), Walaszczyk, Karol Adamiak (84. J. Domaradzki), Lorenc, Jaklik, R. Domaradzki (56. Kamil Adamiak) – Pańko.

Sokół Nisko:
Tomczyszyn - Kobylarz, Maciorowski, Woźniak (86. Stelmach), K. Lebioda, M. Serafin, Dyba, Wojtak, Juda, Tyczyński, Kwiatkowski.

Sędziował: Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski)
Żółte kartki: Lorenc, Kamil Adamiak – M. Serafin