zamknij reklamę

Awans drugiej drużyny do klasy "A"

Awans drugiej drużyny do klasy "A"

Przypominamy, że do rozgrywek klasy A okręgu Krosno awansowała nasza druga drużyna. Bardzo nas to cieszy i jednocześnie czyni nas to jedynym klubem OZPN Krosno, który może pochwalić się dwoma drużynami seniorów!

Profil drugiej drużyny może śledzić na facebook'u:
https://www.facebook.com/LKS-II-Pisarowce-712726722199865/

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij