zamknij reklamę

Bez fajerwerków, ale zwycięsko !!!

Bez fajerwerków, ale zwycięsko !!!

Po porażce w pierwszym meczu na swoim terenie z Igloopolem, nasza drużyna przystąpiła do spotkania z Głogovią Głogów Małopolski z mocnym postanowieniem odniesienia zwycięstwa.
Niestety pierwsza połowa tego spotkania nie potwierdziła tych zapowiedzi, graliśmy wolno, wiele akcji przeprowadzaliśmy środkiem boiska, gdzie czekała na nas zmasowana obrona gości, skrzydła praktycznie nie funkcjonowały, jedyny pozytyw to dobra gra w defensywie. Mimo to mieliśmy swoje okazje, dwukrotnie przed szansą zdobycia bramki stanął Kamil Walaszczyk – w pierwszym przypadku starał się przelobować bramkarza gości, który odczytał jego intencje i pewnie złapał piłkę, w drugim w dogodnej sytuacji nie zdecydował się na strzał, tylko podawał i nic z tego nie wyszło.
Druga połowa była już zdecydowanie lepsza. Zaczęliśmy szukać bocznych sektorów boiska, próbowaliśmy prostopadłych zagrań, które pozwalały szybko zdobywać teren, a przede wszystkim więcej biegaliśmy, z czym coraz gorzej radzili sobie piłkarze Głogovii.
Na efekty czekaliśmy do 64 minuty, kiedy to po akcji prawym skrzydłem Kasperkowicza i Kaszy, ten ostatni dośrodkował w pole karne, gdzie na raty Wąchocki zdobył pierwszą bramkę w nowych barwach i jednocześnie prowadzenie dla swojej drużyny.
Druga bramka padła w bardzo podobnych okolicznościach, znowu akcja prawą stroną, dośrodkowanie najlepszego w naszych szeregach Dawida Kaszy i chwilę wcześniej wprowadzony Fabian Pańko z bliska pakuje piłkę do bramki Albrychta.
Do końca meczu kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, tylko w doliczonym czasie goście postraszyli naszą obronę, jednakże niezawodnym okazał się Piotrek Hajduk i tym samym mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla naszego zespołu.
Gratulacje za trzy punkty, które pozwalają ze spokojem przygotowywać się do kolejnych spotkań.


WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE - LKS GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 2:0 (0:0)

BRAMKI:

1:0 Mateusz Wąchocki (64')
2:0 Fabian Pańko (81')

SKŁADY DRUŻYN:

LKS Pisarowce: Hajduk - Kasperkowicz, Łuczka, Kumah-Doe, Grzebień - Adamiak, Walaszczyk (80. Kokoć), Lorenc, Kasza (88. Boczar), Sobolak (70. Niemczyk) - Wąchocki (79 Pańko)

Głogovia Głogów Małopolski: Albrycht - Wiącek, Bednarz, Ochalik, Chmiel (65 Guzior) - Kadłubkiewicz (68. Dec), Opoń, Kmuk, Codello (60. Worosz), Kawa (75. Jaśkiewicz) - Dudek

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław)

Zółte kartki: Hanson, Adamiak (Pisarowce), Guzior, Wiącek (Głogovia)

Widzów: 200

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij