Błękitni jednak lepsi!

W miniony weekend nasza drużyna podejmowała na swoim boisku ekipę Błękitnych Ropczyce. Mimo nie najlepszej dyspozycji przyjezdnych w ostatnich meczach ligowych i dwóch porażkach z rzędu to goście w piątkowe popołudnie zgarnęli całą pulę.

W przebiegu całego spotkania dominowała zdecydowanie nasza drużyna. Niestety akcje LKS-u kończyły się zwykle na 30-40 metrze przed bramką gości. Mieliśmy kilka szans na zdobycie gola - najbliżej byli Sebastian Sobolak i Rafał Domaradzki, ale niestety zabrakło trochę szczęścia.
Jednak to goście mimo niewielu akcji pod bramką Piotrka Hajduka zdołali umieścić piłkę w bramce LKS-u. Po wrzutce z narożnika boiska strzelał Wasyl Hirka i jego strzał wybronił Piotrek. Niestety dobitka Bartłomieja Rogali była już poza zasięgiem bramkarza LKS-u i musieliśmy uznać wyższość przyjezdnych.

Po stracie bramki nasi chłopcy atakowali z większą determinacją, ale dobrze ustawiona obrona gości nie pozwoliła na zbyt wiele. Błękitni także groźnie kontraatakowali lecz nie zdołali powtórnie pokonać naszego bramkarza.

WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE - MKS BŁĘKITNI ROPCZYCE 0:1

BRAMKA:

0:1 Bartłomiej Rogala (27')

SKŁADY DRUŻYN:

LKS Pisarowce:
Hajduk - Lisowski, Jaklik, Kokoć, Zajdel, Kasza, Walaszczyk, Lorenc, Rutyna (61 Kozioł), Sobolak, R. Domaradzki.

Błękitni Ropczyce:
Pociask - Orzech, Kozioł, Świętoń, Proczek, Rogala, Hirka, Wiktor, Zawiślak (60 Kukla), Kosiba (50 Cesarz), Szewczyk (89 Cieśla).

Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław)