Cenne zwycięstwo !

W sobotnie popołudnie (22 października) nasi zawodnicy podejmowali na własnym boisku drużynę z Pilzna. Po ostatnim niezbyt udanym dla nas spotkaniu z Ropczycami tym razem chłopcy podeszli do meczu skoncentrowani i mimo trudnych warunków atmosferycznych zagrali bardzo fajne widowisko ostatecznie pokonując drużynę gości w stosunku 2:1.

Już w pierwszej połowie (24') do siatki trafił Seba Sobolak i objęliśmy jednopunktowe prowadzenie. Tuż przed przerwą zdołał wprawdzie wyrównać Damian Wolański, jednak niedługo po regulaminowej przerwie (55') brakarza gości pokonał Piotrek Lorenc zdobywając jak się okazało zwycięską bramkę dla LKS-u.

W końcówce spotkania goście napierali dość mocno, aby zmienić ten niekorzystny dla nich rezultat. Jednakże nasi zawodnicy umiejętnie i szczęśliwie się bronili. Ponadto końcówkę meczu nasi piłkarze zagrali w dziesiątkę gdyż w 81' po drugiej żółtej kartce czerwony kartonik ujrzał nasz obrońca Piotrek Łuczka.

WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE - LKS RZEMIEŚLNIK PILZNO  2:1  (1:1)