Ćwierćfinał pucharu dla nas !

We środowe popołudnie, 21 września nasza drużyna rozegrała mecz ćwierćfinałowy Okręgowego Pucharu Polski, w którym zmierzyła się z sanocką drużyną Geo-Eko Ekoball Stal Sanok. Spotkanie obfitowało w liczne akcje podbramkowe, nie obyło się też bez żółtych i czerwonych kartek.
Wszystkie te zdarzenia wywołały nie lada emocje wśród kibiców licznie zgromadzonych na trybunach stadionu.
Ostatecznie o wyniku spotkania zdecydował rzut karny podyktowany w 15 minucie spotkania za faul bramkarza Ekoballu Piotra Krzanowskiego na zawodniku LKS-u. Jedenastkę pewnie wykonał Karol Adamiak, który tym samym ustalił wynik meczu na 0:1.

Więcej zdjęć ze spotkania na sanockich Wierchach tutaj:

W kolejnej rundzie (półfinał) czeka już na nas zespół Cosmosu Nowotaniec, który po emocjonującym spotkaniu w dogrywce pokonał ekipę z Iwonicza w stosunku 1:2.