Czas na (kłopoty) lidera !

Czas na (kłopoty) lidera  !

W sobotę mamy nadzieję, że nasz zespół przełamie złą passę w meczach z byłymi spadkowiczami z III ligi. Przysłowie mówi ”do trzech razy sztuka” i to ma być naszą dewizą na Wólczankę.

Zespół z Wólki Pełkińskiej po strasznej tragedii jaka go spotkała w ubiegłym roku, odbudował się kadrowo, główny sponsor nie zostawił chłopaków i są tego efekty. Wólczanka nie zaznała w sezonie goryczy porażki, wygrywając wszystkie sześć spotkań. Nie były to może mecze z drużynami z najwyższej półki, ale robi wrażenie strzelenie szesnastu bramek przy zero straconych.

My jednak zamierzamy sprawić liderowi tytułowe kłopoty i powalczyć w sobotę o pełną pulę.

Chłopcy grają coraz lepiej, zaczynają się zazębiać akcje ofensywne, solidnie gra obrona, czas więc na pierwszy sukces z czołową drużyną IV ligi.

Drużyna Tomasza Wacka w środę wygrała 0:1 mecz w ramach Pucharu Polski z Szarotką Uherce grającą w klasie okręgowej. Trener dał odpocząć kilku chłopakom z I składu, ale zmiennicy dali radę i w następnym spotkaniu czeka na nas Ekoball Stal Sanok.

Do meczu z liderem nikogo nie trzeba szczególnie motywować. Kiedy w grę wchodzi prestiż, własna ambicja i sportowe spełnienie to nikt nogi nie odstawi.

Chłopcy chcą wygrać, nie mają wcale mniejszych umiejętności piłkarskich od przeciwników, trzeba tylko dać z siebie wszystko, a przede wszystkim uwierzyć w siebie, bo tej wiary zabrakło trochę w meczach z Izolacją czy Piastem.

Życzymy gorąco sukcesu ,

Do boju LKS !!!

Mecz w sobotę w Sanoku na stadionie przy ulicy Stróżowskiej. Początek spotkania: godzina 16.00.

Zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców naszego klubu !!