zamknij reklamę

Czas na Polonię !

Czas na Polonię !

Po bardzo udanym występię naszych piłkarzy w Ropczycach i ważnym punkcie zdobytym w Pilźnie przed nami pojedynek z Polonią Przemyśl. Już jutro na stadionie w Sanoku przy ul. Stróżowskiej rozegramy mecz 32 kolejki YesSport IV ligi podkarpackiej z drużyną, która plasuje się w tabeli ligowej na 8 pozycji gromadząc 45 punktów, a więc o 2 więcej od nas. Polonia ma jednak do rozegrania zaległy mecz ostatniej kolejki z Sokołem Sieniawa i ta różnica punktowa może ulec zmianie. Obecnie w środkowej części tabeli jest bardzo "ciasno" i aż 9 drużyn, łącznie z nami ma w swym dorobku ilość punktów w okolicach 40. Zatem trzy ostatnie kolejki, które są przed nami rozstrzygą losy tegorocznych rozgrywek.
Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy staną jutro na wysokości zadania i powalczą na własnym boisku o najwyższą stawkę, która zbliżyłaby nas do objęcia stabilnej pozycji w tabeli.

Do boju LKS !!!

Mecz w sobotę, 27 maja o godz. 11:00 na stadionie w Sanoku, przy ul. Stróżowskiej. Zapraszamy!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij