zamknij reklamę

Czas na Sieniawę !

Czas na Sieniawę !

Po wielkich emocjach pucharowych przed naszymi chłopakami kolejny niełatwy mecz. Już jutro na stadionie w Sanoku podejmować będziemy ekipę Sokoła Sieniawa. Rywal dość trudny bo w obecnym sezonie ligowym plasuje się na 3 pozycji w tabeli z dorobkiem 53 punktowym i jedynie 6 punktów mniej od vice lidera. W 28 kolejkach Sokół triumfował 17 razy, 9 spotkań przegrał i 2 zremisował. W drużynie Sokoła potencjał piłkarski jest duży i trener Tomasz Orłowski na jego podstawie zbudował silną ekipę, nieźle radzącą sobie w tegorocznych rozgrywkach YesSport IV ligi podkarpackiej.

Trzymamy kciuki aby nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania i z pełną koncentracją usiłowali wyrwać pełną pulę. Nie będzie pewnie łatwo ale chłopaki wierzymy w Was !!!

Mecz w sobotę, 13 maja o godz. 16.00 na stadionie w Sanoku, przy ul. Stróżowskiej. Zapraszamy!!!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij