Dwie bramki Sobola i trzy punkty nasze!

Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce - Izolator Boguchwała 2-1

Skład: Piotr Hajduk - Jakub Kokoć, Paweł Sobota, Piotr Łuczka, Kamil Kasperkowicz - Piotr Lorenc, Damian Niemczyk (80' Hanson Kumah-doe), Kamil Walaszczyk, Dawid Posadzki (70' Fabian Pańko) , Rafał Domaradzki - Sebastian Sobolak.

Bramki: Sebastian Sobolak x2

Zwyciężamy z Izolatorem 2-1. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando gości, którzy mogli objąć prowadzenie już w 1 minucie po nieporozumieniu naszej drużyny. Wyszliśmy zupełnie nieobecni i zdekoncentrowani. Mimo to wychodzimy na prowadzenie w 16 minucie. W polu karnym ewidentnie faulowany Sebastian Sobolak, który następnie z jedenastki zdobywa swoją 10 bramkę w sezonie. Minute później goście doprowadzają do wyrównania, znowu brakło koncentracji i skupienia.

Po zmianie stron drużyna zmieniła się nie do poznania i w ogóle nie przypominała drużyny z pierwszej połowy. Wyszliśmy skoncentrowani, ambitni i przede wszystkim na boisku tworzyliśmy jedność. Drużyna z Boguchwały totalnie zdominowana jednak mimo to wynik wciąż remisowy. Swoje okazje miał Rafał Domaradzki, który trafił w poprzeczkę oraz Kamil Walaszczyk, który z rzutu wolnego również uderzył w poprzeczkę. W 80 minucie po stałym fragmencie gry i zamieszaniu w polu karnym trafia niezawodny Sebastian Sobolak. Świetna dyspozycja tego zawodnika, widać zaangażowanie, wole walki i głód bramek. Dla Sobola jest to już 11 bramka w sezonie i pozostaje królem strzelców ligi. Oby pozostało tak już do końca. Końcówkę meczu gramy mądrze i trzymamy wynik. 3 punkty trafiają na nasze konto!

Juto druga drużyna LKS II Pisarowce rozegra derbowy mecz z Szarotką Nowosielce. Emocji na pewno nie zabraknie!
Zapraszamy do Pisarowiec o 16:30.