zamknij reklamę

Finał Pucharu Polski już jutro !

Finał Pucharu Polski już jutro !

W dniu jutrzejszym wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej zapraszamy do Pisarowiec na święto podkarpackiej piłki nożnej! Na tamtejszej murawie staną na przeciw siebie gospodarze obiektu drużyna Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce oraz KS Karpaty Krosno. Będzie to spotkanie finałowe okręgowego Pucharu Polski i zwycięzca pojedynku będzie mógł jak co roku dźwignąć ten jakże upragniony puchar i awansować do kolejnej rundy rozgrywek, gdzie zmierzy się ze zdobywcą Pucharu Polski okręgu Rzeszów-Dębica.

W ostatniej pucharowej potyczce obydwu drużyn rozegranej w formie dwu-meczu w kwietniu ubiegłego roku to my triumfowaliśmy i radowaliśmy się pucharem. Miejmy nadzieję, że w dniu jutrzejszym także my będziemy cieszyć się zdobyciem Pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego mimo, że faworytem spotkania jest III-ligowa drużyna z Krosna.

Finał okręgowego pucharu Polski we środę, 10 maja o godz. 16.30 na stadionie w Pisarowcach. Zapraszamy !!!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij