Jutro jedziemy do Ropczyc !

W dniu jutrzejszym nasza drużyna Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce podejmie Błękitnych Ropczyce. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Ropczycach, w dniu jutrzejszym o godz. 17.00.

Nasz jutrzejszy rywal radzi sobie w obecnym sezonie lepiej lub gorzej. Obecnie zajmuje niepewne, zagrożone spadkiem 7 miejsce w tabeli ligowej, gromadząc po 27 spotkaniach 41 punktów. W ostatnim spotkaniu Błękitni pokonali w meczu wyjazdowym Skołoszów w stosunku 0:2 po bramkach Kota oraz Pokrywki.

Nasi chłopcy po serii 7 meczów bez porażki napawani optymizmem zapewne zrobią wszystko aby przywieźć z Ropczyc 3 punkty i umocnić swoją bardzo dobrą (trzecią) pozycję w tabeli ligowej.

Liczymy na dobrą grę naszego zespołu i mamy nadzieję na kolejne spotkanie "do przodu" !

Do boju LKS !!!

Mecz na stadionie w Ropczycach, sobota, 28 maja, godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy!