Jutro ostatni mecz sezonu!

W dniu jutrzejszym nasza drużyna Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce rozegra ostatni mecz sezonu 2015-2016 YesSport IV ligi podkarpackiej. Będzie to spotkanie wyjazdowe i rywalami podopiecznych Tomasza Wacka będą piłkarze z Wiązownicy. Będzie to niełatwe spotkanie dla naszych chłopaków, bowiem Klub Sportowy Wiązownica z dobytkiem 40 punktów po 29 meczach ma jeszcze szansę na utrzymanie się w IV lidze i rywalizuje o tę bezpieczną pozycję z Rzemieślnikiem Pilzno, który zdobył w dotychczasowych spotkaniach o 2 punkty więcej od Wiązownicy.
Jutrzejsi gospodarze spotkania postawią zapewne wszystko na jedną kartę i będą się nastawiać na atak i wyłącznie na zwycięstwo, ponieważ tylko ono przy jednoczesnej porażce Pilzna umożliwi klubowi z Wiązownicy rozgrywanie meczy w IV lidze w przyszłym sezonie.

Niezależnie od powyższej sytuacji, wierzymy głęboko, że nasi piłkarze zapewne nie poddadzą się i w tym ostatnim meczu obecnego sezonu będą walczyć do końca o kolejny triumf i dopiszą do swej listy następne trzy punkty...

Do boju LKS !!!

Mecz w sobotę, 11 czerwca o godz. 17.00 na stadionie w Wiązownicy.

Serdecznie zapraszamy!