Jutro z Niechobrzem!

Już jutro, we środę 25 maja nasi piłkarze rozegrają kolejny mecz rundy wiosennej YesSport IV ligi podkarpackiej. W meczu 27 kolejki nasi chłopcy zmierzą się na stadionie w Pisarowcach z Jednością Niechobrz. Jutrzejsi rywale LKS-u nie radzą sobie najlepiej w ostatnich rozgrywkach i po 26 kolejkach zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli gromadząc jedynie 15 punktów. Wprawdzie ligowy spadek Niechobrza jest już przesądzony, jednak nie należy się spodziewać iż nasz jutrzejszy rywal łatwo odda skórę. Nasi piłkarze muszą wykazać się jutro niezłomną determinacją i spokojem w rozgrywaniu piłki. Wówczas będziemy mogli cieszyć się kolejnym bo już ósmym meczem ligowym z rzędu bez porażki.
Bardzo liczymy na kolejny dobry mecz w wykonaniu naszych chłopaków.

Mecz LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz - środa 25 maja, godz. 17.00, stadion w Pisarowcach.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym!