Już dziś bój o ważne punkty!

Po trudnym sobotnim meczu w Nowej Dębie, gdzie po raz kolejny dzięki woli walki i charakterowi drużyna potrafiła odwrócić losy meczu czeka nas w najbliższy wtorek kolejny ciężki pojedynek z trzecią w tabeli drużyną Crasnovii, która w ostatnich pięciu spotkaniach czterokrotnie odnosiła zwycięstwo.

Drużyna z Krasnego prezentuje się na wiosnę bardzo dobrze i jest bliska zapewnienia sobie IV ligowego bytu. Nasz przeciwnik preferuje otwartą, szybką grę, z częstym wykorzystaniem bocznych stref boiska. Należy zwrócić szczególną uwagę na Sławomira Rozborskiego, od którego zaczynają się praktycznie wszystkie akcje i którego odcięcie od podań będzie kluczowym zadaniem w środku pola. W naszej drużynie zabraknie pokutującego za czerwoną kartkę Tomka Jaklika, cieszy powrót do zdrowia Wali, który pewnie dostanie szansę na dłuższy występ. Drużynę czeka trudna przeprawa, wspierajmy się wzajemnie na boisku, dopingujmy do walki, bo jak widać takie zachowania przynoszą rezultaty.

Potrzeba jeszcze więcej wiary w swoje umiejętności, swoje siły, których jak widać po ostatnich meczach, gdzie w końcówkach mimo osłabienia, mimo gry co trzy dni, mimo niekorzystnego rezultatu (vide: mecze z Pilznem czy Stalą) nam nie brakuje.

Bezpiecznie z tyłu, odpowiedzialnie w środkowej strefie i skutecznie w ataku, a będzie super!

Czekamy na bardzo dobry występ naszych zawodników i życzymy zdobycia trzech potrzebnych punktów

Powodzenia !!

Mecz w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej – wtorek, 3 maja, godzina 17.00.

Serdecznie Zapraszamy !!