zamknij reklamę

Już jutro potyczka pucharowa z Cosmosem !!!

Już jutro potyczka pucharowa z Cosmosem !!!

W dniu jutrzejszym (środa) zapraszamy serdecznie na bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pucharowe. Na stadionie w Sanoku przy ul. Stróżowskiej na przeciwko siebie staną dwaj odwieczni rywale na boisku Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce oraz LKS Cosmos Nowotaniec i rozegrają półfinał Pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godz. 16.00.

Zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej i jesteśmy pewni, że bohaterowie spotkania zapewnią nam wiele ciekawych emocji sportowych !!!

Dzięki portalowi podkarpacielive.tv spotkanie będzie transmitowane na żywo. Tych, którzy nie będą mogli obejrzeć spotkania z trybun zapraszamy do oglądania meczu na portalu !!!

Mecz we środę, 12 kwietnia o godz. 16.00 na stadionie w Sanoku, ul. Stróżowska

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij