Kibicujemy naszym w Kolbuszowej!

Już dziś (sobota, 7 maj) nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie rundy wiosennej YesSport IV ligi podkarpackiej. Będzie to mecz 24 kolejki i rywalem LKS-u będzie Kolbuszowianka Kolbuszowa.
Zespół z Kolbuszowej wydaje się być jak najbardziej w zasięgu naszych chłopaków, tym bardziej, że po tegorocznych zmaganiach ligowych zajmuje dopiero 9 pozycję w tabeli, zdobywając dotychczas 32 punkty.
Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy zmotywowani ostatnim pewnym zwycięstwem z wyżej notowaną Crasnovią pokażą w Kolbuszowej cały swój kunszt piłkarski i zaprezentują się z jak najlepszej strony. Każdy zdobyty punkt jest teraz bardzo ważnym ogniwem w zapewnieniu pewnego bytu IV-ligowego. Dlatego mocno trzymamy kciuki za naszych!

Mecz odbędzie się dziś o godz. 16.00 na stadionie w Kolbuszowej.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania!