Kolejne zwycięstwo na koncie !

W meczu 27 kolejki YesSport IV ligi podkarpackiej nasi piłkarze pewnie pokonali na własnym boisku ostatni zespół rozgrywek - Jendość Niechobrz. Tym samym odnotowując siódme spotkanie z rzędu bez porażki (pięć zwycięstw, dwa remisy). Zatem doskonała passa naszych chłopaków wciąż trwa i prezentują się z meczu na mecz coraz lepiej.

W środowym meczu goście nie potrafili zagrozić bramce strzeżonej przez Dawida Czarneckiego, choć próbowali organizować szybkie kontrataki. Nasi chłopcy już w 9 minucie zdobyli prowadzenie za sprawą uderzenia Piotra Lorenca, który precyzyjnym strzałem umieścił futbolówkę w bramce Szeligi.

Dwukrotnie prowadzenie Pisarowiec mógł podwyższyć Fabian Pańko, jednak zabrakło nieco precyzji. Dopiero po przerwie meczu dobrej zmiany dokonał trener Tomasz Wacek wprowadzając na boisko w miejsce Tomasza Jaklika Kamila Adamiaka. Ten kilka minut po pojawieniu się na murawie oddał skuteczny strzał z 14 metra pokonując pewnie bramkarza gości.

LKS PISAROWCE - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2-0 (1-0)

BRAMKI:

1-0 Piotr Lorenc (9')
2-0 Kamil Adamiak (75')

SKŁADY DRUŻYN:

LKS Pisarowce:
Czarnecki - Kokoć, Kumah-Doe, Lisowski, Sikorski, Ząbkiewicz, Walaszczyk, Karol Adamiak, Lorenc (63' Kasperkowicz), Jaklik (63' Kamil Adamiak), Pańko.

Jedność Niechobrz:
Szeliga - Gorzelany, Trznadel, Paweł Lib, Rak, Byjoś (46' Gajdek), Wrona, Worosz, Kłeczek, Kalandyk, Grzebyk.

SĘDZIOWAŁ: Marcin Konefał (Mielec)

Żółte kartki: Kumah-Doe

Widzów: 150.