zamknij reklamę

Kolejny mecz sąsiadem !

Kolejny mecz sąsiadem !

W dniu jutrzejszym (sobota) nasi piłkarze wyjeżdżają do Tuczemp, gdzie rozegrają spotkanie z tamtejszym Piastem. Nie będzie to dla nas łatwy mecz. Podopieczni trenera Marka Strawy są naszymi sąsiadami w tabeli zajmując po 21 kolejkach mocne, 4 miejsce z dorobkiem 37 punktów czyli o 2 więcej od nas.
Jurzejszy rywal LKS to drużyna, która gościła w ubiegłym sezonie w szeregach III ligi lubelsko-podkarpackiej i zapewne łatwo skóry nie sprzeda w rywalizacji z naszym zespołem. Miejmy nadzieję, że zawodnicy trenera Damiana Niemczyka pokażą się z najlepszej strony i zagrają o najwyższą stawkę. Tym bardziej, że do gry po kontuzji wraca Sylwek Sikorski i liczymy na jego dobry występ.

Mecz w sobotę, 8 kwietnia o godz. 14.00 na stadionie w Tuczempach. Zapraszamy !!!
Wyjazd z Pisarowiec o godz. 10.00 Będzie podstawiony autokar.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij