Kolejnym rywalem Wisłok Strzyżów

❗Mecz o Mistrzostwo IV Ligi Podkarpackiej

Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów

28.10.2017 (sobota) godzina 11:00

W najbliższą sobotę naszym rywalem będzie Wisłok Strzyżów. Beniaminek IV ligi zajmuje obecnie 16 lokatę z dorobkiem 10 punktów. W swoim ostatnim spotkaniu pewnie pokonali na wyjeździe Cosmos Nowotaniec 5-1, więc na pewno będą podbudowani tym zwycięstwem.

Z kolei nasze ostatnie spotkanie zakończyło się porażką z liderem z Sieniawy 1-0, po bardzo nerwowej atmosferze zafundowanej przez sędziego tamtego spotkania, który wyraźnie gwizdał dla Sieniawy. Arbiter ukarał podwójnymi żółtymi kartkami Jakuba Kokocia i Kamila Kasperkowicza, którzy muszą odsiedzieć najbliższy mecz. Dodatkowo żółty kartonik zobaczyli Sylwester Sikorski i Kamil Walaszczyk. Sokół przerwał naszą serie zwycięstw, jednak w sobotę zamierzamy wrócić na właściwe tory. Obecnie zajmujemy 6 lokatę z dorobkiem 23 punktów.

Zapraszamy serdecznie mecz o godzinie 11:00 na ul. Stróżowskiej w Sanoku.
Pełna koncentracja i mobilizacja!