Lekcja futbolu dla Gorzyc !

W minioną sobotę nasza drużyna rozegrała na własnym boisku bardzo dobre spotkanie ze Stalą Gorzyce. Przyjezdni nie zaprezentowali się słabo, jednak na tle Pisarowiec wyglądali blado. Nasi chłopcy zagrali piękny i składny futbol i udowodnili jakie możliwości drzemią w zespole prowadzonym przez Damiana Niemczyka.
Dla LKS-u mecz ułożył się doskonale od początku, kiedy to już w 6 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Sebastian Sobolak. Chwilę później mógł doprowadzić do wyrównania Patryk Wąs jednak nie trafił dokładnie w światło bramki.
W dalszej cześci spotkania coraz mocniej dominowali piłkarze z Pisarowiec, nie pozwalając rywalom na zbyt wiele. Obrońcy Stali musieli być wciąż czujni, ponieważ LKS atakował coraz bardziej intensywnie. Efektem licznych ataków na bramkę Stachurskiego był drugi gol dla Pisarowiec strzelony tuż po przerwie przez Piotrka Lorenca, który doskonale przymierzył i zaskoczył bramkarza gości. LKS prowadził już 2:0.
Niespełna 10 minut później po raz trzeci piłkę z siatki musiał wyciągać bramkarz gości. Ponownie popisał się Seba Sobolak zdobywając drugiego gola w to sobotnie popołudnie. Po tej bramce piłkarze Stali pogodzili się już z porażką i uznali wyższość miejscowych.

LKS PISAROWCE - STAL GORZYCE 3:0 (1:0)

BRAMKI:
1:0 Sobolak 6'
2:0 Lorenc 52'
3:0 Sobolak 61'

SKŁADY:
LKS Pisarowce: Hajduk - Jaklik, Kokoć, Łuczka, Sikorski (46 Zajdel) - Adamiak, Lorenc, Walaszczyk, Kasza (65 Lisowski), Sobolak (75 Rutyna) - R. Domaradzki (70 Kozioł). Trener Damian Niemczyk.

Stal Gorzyce: Stachurski - Bernaś, Winiarski, Syguła, Korzonek - Falasa (60 Radzimowski), Machowski, Wąs (80 Mytyk), Świąder (70 Pędlowski) - Szymanek, Sakniuk (80 Michalski). Trener Tomasz Rychel.

Sędziował: M. Pająk (Mielec)