Niewiele zabrakło do remisu...

W dniu wczorajszym (niedziela) nasz zespół podejmował w Sieniawie tamtejszego Sokoła i był to mecz 12 kolejki tegorocznej YesSport IV ligi podkarapackiej. Po wyrównanym pojedynku ostatecznie 3 punkty zostało w Sieniawie. Gola na wagę zwycięstwa gospodarzy zdobył w ostatniej minucie spotkania wprowadzony niewiele wcześniej Mateusz Jędryas.

Pierwsza cześć spotkania była wyrównana i każda z drużyn grała ostrożny futbol. Dopiero pięć minut po regulaminowej przerwie gola dla miejscowych zdobył Dawid Czyrny. Prowadzenie Sokoła nie trwały zbyt długo bowiem nasi chłopcy ruszyli do ataku i w efekcie zdołali wyrównać w 71 minucie, kiedy to w polu bramkowym sfaulowany został Karol Adamiak i on sam konsekwentnie wykorzystał rzut karny.

Kiedy wydawało się, że nasz zespół wywiezie z Sieniawy 1 punkt i mecz zakończy się remisem, w ostatniej minucie meczu wynik na 2:1 ustalił były napastnik Stali Rzeszów dobijając piłkę po uderzeniu jednego z kolegów.

SOKÓŁ SIENIAWA - WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE 2:1 (0:0)