Ostatni mecz na remis !

W minioną sobotę, 11 czerwca nasi piłkarze rozegrali ostatni mecz rundy wiosennej YesSport IV ligi podkarpackiej. Sobotnim rywalem LKS-u był Klub Sportowy Wiązownica. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Gospodarze w ciągu całego meczu przeważali, jednak nie potrafili znaleźć lekarstwa na pokonanie świetnie dysponowanego bramkarza LKS-u Piotra Hajduka. Nasi chłopcy także wypracowali kilka akcji podbramkowych lecz niestety ich niewykorzystali.

Po ostatnim meczu YesSport IV ligi podkarpackiej nasza drużyna uplasowała się na mocnym 4 miejscu w ligowej tabeli i tym samym ugruntowała sobie mocną pozycję wyjściową do rozgrywek IV ligowych w przyszłym sezonie 2016/2017.

Wszystkim piłkarzom, sztabowi szkoleniowemu oraz działaczom serdecznie dziękujemy za ogrom wrażeń sportowych podczas rozgrywek IV ligi jakimi zostali obdarzeni kibice drużyny LKS Pisarowce!

BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY !!!

KS WIĄZOWNICA - LKS PISAROWCE 0-0

KS Wiązownica:
Mikus - Stefan, Fudali, Luft, Bartnik, Halejcio, Sierżęga, Gawłowski (82' Mazur), Soczek, Czub (28' Misiąg), Hołub

LKS Pisarowce:
Hajduk - Kokoć, Jaklik, Lorenc, Łuczka, Kasperkowicz (70' Pańko), Walaszczyk, Kumah-Doe, Adamiak (65' Lisowski), R. Domaradzki, Ząbkiewicz (75' Wacek)

Sędziował: Grzegorz Łącz (Stalowa Wola)
Żółte kartki: Kokoć, Łuczka