Ostatnia runda jesieni w Przeworsku!

Po udanym spotkaniu z Sokołem Nisko i pewnym zwycięstwie 2:1 naszą drużynę czeka w najbliższy piątek ostatnia potyczka przed przerwą zimową. Na boisku w Przeworsku podejmować będziemy III-ligowca w ostatnich latach, drużynę Orła Przeworsk. Ekipa trenera Zielenkiewicza po ubiegłorocznym spadku do IV ligi radzi sobie w niej nienajlepiej. Po 16 kolejkach ligowych zajmuje dopiero 16 pozycję z dorobkiem 17 punktów. W sezonie jesiennym drużyna Orła wygrała 5 spotkań, 2 zremisowała i aż 9 przegrała. Bilans meczowy Przeworska nie jest zatem najlepszy, lecz drużyna potrafi rozegrać dobre spotkanie.
W piątkowe popołudnie nasza drużyna jest więc zdecydowanym faworytem spotkania i miejmy nadzieję, że po ostatnich dobrych meczach w wykonaniu naszych chłopaków w Przeworsku będziemy mieli fajne widowisko z dominacją podopiecznych Damiana Niemczyka i 3 punkty zabierzemy ze sobą...

Powodzenia chłopaki i do boju LKS !!!

Mecz w piątek, 11 listopada, o godz. 13.30 na stadionie w Przeworsku.