Pierwsze IV-ligowe zwycięstwo LKS Pisarowce !

W dniu wczorajszym, 9 sierpnia 2015 r. drużyna LKS Pisarowce rozegrała pierwsze spotkanie IV-ligowe w sezonie 2015/2016. Rywalem Pisarowczan była drużyna Przełom Besko. Spotkanie rozegrano na stadionie w Besku przy obecności 400 kibiców. Zwycięską drużyną okazał się zespół z Pisarowiec. Po emocjonującej drugiej połowie meczu Pisarowce pokonały Besko 1:3.

O zwycięstwie Pisarowiec zdeycydowały doświadczenie i szersza ławka rezerwowych. Po pierwszej, niezbyt ciekawej połowie, w której gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a sytuacji podbramkowych było niewiele mecz zaczął się rozkręcać. Po zmianie taktyki tuż po przerwie obraz gry stał się znacznie ciekawszy. Już w 47' z rzutu rożnego dokładnie dośrodkował M. Zajdel i piłkę do bramki skierował P. Lorenc. Jednak radość gości nie trwała długo, bowiem w 50' bramkę na wyrównanie zdobył z rzutu karnego Jacenkiw. Ostatnie 30 minut należało już do Pisarowiec, kiedy to dominacja na boisku przyjezdnych była coraz większa. Dużą rolę w meczu odegrali zawodnicy rezerwowi, którzy po wejściu na boisku ożywili grę i ustalili wynik na 1:3.

Bramki: 0:1 Lorenc (47'), 1:1 Jacenkiw (50', karny), 1:2 Kokoć (83'), 1:3 Pańko (90').

Gratulujemy i życzymy kolejnych zywcięstw LKS Pisarowce !!!