zamknij reklamę

Plan sparingów przed ligą!

Plan sparingów przed ligą!

Piłkarze już ostro trenują dlatego prezentujemy plan sparingów przed rozpoczęciem ligi.

Pierwszy mecz rozegramy 19.07 juniorami Resovii Rzeszów. Kolejnymi sparingpartnerami będą Przełom Besko, Karpaty Krosno, Hutnik Nowa Huta i Polonia Przemyśl.

Plan sparingów:
-19.07 - Resovia Rzeszów (juniorzy)
-22.07 - Przełom Besko
-29.07 - Karpaty Krosno
-02.08 - Hutnik Nowa Huta
-04.08 - Polonia Przemyśl

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij