Po jednym punkcie w Nowej Dębie

W minioną sobotę (30 kwietnia) nasi piłkarze zremisowali w Nowej Dębie z tamtejszą Stalą 1:1.

W pierwszej części spotkania obydwie drużyny grały raczej w środkowej części boiska nie stwarzając dogodnych sytuacji do zdobycia gola.

Na pierwszą bramkę kibicom przyszło czekać aż do 74 minuty. Wynik otworzył wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Paweł Nowak. Drogę do bramki otworzył mu Konrad Szypuła. Wcześniej czerwoną kartkę za taktyczny faul otrzymał Tomasz Jaklik.

Stal Nowa Dęba chciała iść za ciosem, ale LKS Pisarowce po kilku zmianach w składzie przejął inicjatywę. I to się opłaciło, bo w ostatniej minucie spotkania gościom udało się wyrównać. Po podaniu Piotr Lorenca do siatki trafił Hanson Kumah-Doe.

Stal Nowa Dęba miała jeszcze sposobność, by wygrać to spotkanie. W polu karnym gości po stałym fragmencie gry piłkę w światło bramki powinien skierować Wojciech Dudek, ale główkował niecelnie.

STAL NOWA DĘBA - LKS PISAROWCE  1-1  (0-0)