Podsumowanie rundy jesiennej

Dobiegł końca czas piłkarskich emocji w tym roku. Za nami koniec rundy jesiennej IV Ligi Podkarpackiej, która była w naszym wykonaniu bardzo przyzwoita. Nasz zespół zakończył rozgrywki na wysokim czwartym miejscu (przed meczem Wisłoki z Ropczycami) tracąc do liderujących drużyn zaledwie osiem punktów.

Udało nam się zgromadzić 32 punkty w 17 spotkaniach. Na ten bilans składa się 10 zwycięstw z: Głogovią Głogów Małopolski, Granicą Stubno, Błękitnymi Ropczyce, Izolatorem Boguchwała, Polonią Przemyśl, Unią Nowa Sarzyna, Cosmosem Nowotaniec, Wisłokiem Strzyżów, Wisłokiem Wiśniowa i Ekoballem Sanok.

Remisowaliśmy tylko dwukrotnie z Igloopolem Dębica i KS Wiązownica.

Wyższość rywali musieliśmy uznać 5 krotnie z: Sokołem Nisko, Wisłoką Dębica, Rzemieślnikiem Pilzno, Sokołem Sieniawa i Piastem Tuczempy.

Wróciła także skuteczność w porównaniu z poprzednim sezonem gdzie był to nasz główny problem. Bilans bramkowy 30-17 jest zadowalający jak na tą mocną IV ligę.

Duży wkład w ten wynik miał nasz najlepszy strzelec i król strzelców IV ligi Sebastian Sobolak. Trafiał on do bramki rywalów aż 17 razy.

Ponadto swoje bramki dorzucili:
Piotrek Lorenc– cztery bramki
Karol Adamiak– trzy bramki
Bartek Łuczka– jedna bramka
Fabian Pańko– jedna bramka
Kamil Walaszczyk– jedna bramka
Sylwester Sikorski– jedna bramka

Wynik ten napawa optymizmem przed rundą jesienną a mógłby być jeszcze lepszy ale już nie ma co gdybać. Świetna gra naszego zespołu to nie przypadek ale długie godziny spędzone na treningach i ciężkiej pracy.

Brawo panowie, dziękujemy za dostarczone emocję, walkę i zaangażowanie. Oby tak dalej na wiosnę!
Tymczasem zasłużony odpoczynek.

Dziękujemy również sponsorom, w szczególności Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku oraz firmie Orion z Sanoka.
Mediom: Tomasz Sowa PhotographyeSanok.plPodkarpacieLIVE.

Źródło tabela: www.90minut.pl
Źródło strzelcy: www.polskieligi.net