Podział punktów w Pisarowcach

LKS Pisarowce zremisowały u siebie z drużyną Błękitni Ropczyce 3:3.

W sobotę, 24 października 2015 r. drużyna Tomasza Wacka podjęła na własnym stadionie ekipę z Ropczyc. Spotkanie od pierwszego gwizdka było zaciętym pojedynkiem, pełnym akcji podbramkowych i strzałów na bramkę.

Goście otworzyli wynik meczu bardzo szybko, bo już w 2 minucie do bramki celnie trafił Tobiasz Kipa. Kwadrans później drugim celnym trafieniem popisał się Jakub Szewczyk podwyższając prowadzenie gości na 0:2.

Jeszcze w pierwszej części spotkania Pisarowce mocniej zaatakowały i w efekcie pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył w 30 minucie Jakub Kokoć. Kilka minut później bramkę na wyrównanie zdobył Piotr Lorens. Pierwsza część spotkania zakończyła się remisem 2:2.

Po przerwie gra układała się lepiej po stronie gospodarzy. W 52 minucie po uderzeniu Sebastiana Sobolaka piłka odbiła się od Dominika Ochała i wpadła do bramki jako gol samobójczy. Radość gospodarzy trwała do 75 minuty kiedy to Bartłomiej Darłak celnym strzałem pokonał Dawida Czarneckiego, zdobywający tym samym bramkę na wagę remisu.

Wyrównany sobotni pojedynek w Pisarowcach ostatecznie zakończył się podziałem punktów.