Polonia jednak górą !

W miniony weekend podejmowaliśmy na własnym boisku drużynę z Przemyśla i niestety mimo dobrego meczu ulegliśmy gościom 0:1.
Był to dobry mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. W pierwszej części spotkania bliski zdobycia gola był Piotrek Łuczka ale po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę.
O zwycięstwie Przemyślan zdecydowała jedyna w meczu bramka zdobyta drugiej odsłonie spotkania przez Pawła Piątka, który po indywidualnej akcji pokonał kilku naszych zawodników i przechytrzył Piotrka Hajduka.

Nasz środkowy obrońca mógł jeszcze uratować 1 punkt oddając strzał głową już w doliczonym czasie, lecz piłka niewiele minęła bramkę.

Po sobotnim meczu nasza sytuacja w tabeli nie jest najlepsza, jednak liczymy na wysoką formę i dobrą postawę naszych chłopaków w kolejnych dwóch meczach, która pozwoli na zdobycie ważnych punktów.

WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE - MKS POLONIA PRZEMYŚL 0:1 (0:0)

BRAMKA:

0:1 Piątek 57'

SKŁADY DRUŻYN:

Pisarowce: Hajduk -Kokoć, Kumah-Doe (75 Wąchocki), Łuczka, Sikorski - Adamiak, Walaszczyk, Lorenc, Kasperkowicz (80 Boczar), Niemczyk (70 Sobolak) - R. Domaradzki. Trener Damian Niemczyk

Polonia: Cisek - Kocój, Sobol, Kuźniar, Kmiotek - Adamski, Skała, Kazek, Głuszko (75 Stysiał), Wanat (90 Trawka) - Piątek (90 Kalawski). Trener Paweł Załoga

Sędziował: Warzocha (Rzeszów)

Widzów: 70.