Przed nami potyczka z Pilznem !

Już jutro na stadionie w Sanoku przy ul. Stróżowskiej o godz. 15.00 usłyszymy pierwszy gwizdek w meczu 14 kolejki YesSport IV ligi podkarpackiej. Sobotnim rywalem LKS-u będzie tym razem zespół Rzemieślnika Pilzno. To drużyna, która radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach bardzo dobrze. Po 13 kolejkach zajmuje świetne 3 miejsce w tabeli tracąc zaledwie 8 punktów do tegorocznego lidera Wólczanki Wólka Pełkińska. W dotychczasowych meczach podopieczni trenera Tomasza Kijowskiego zanotowali 7 zwycięstw, 4 remisy i tylko 2 porażki.

W dniu jutrzejszym czeka nas więc niełatwe spotkanie, z silnym zespołem z 3 miejsca tabeli. Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy staną na wysokości zadania i pokażą najlepszy futbol w swoim wykonaniu i ważne punkty pozostaną na stadionie w Sanoku...

Powodzenia chłopaki i do boju LKS !!!

Mecz w sobotę, 22 października o godz. 15.00 na stadionie w Sanoku, przy ul. Stróżowskiej.

Serdecznie zapraszamy !!!