Przed nami trudne spotkanie w Wiśniowej!

Drużynę Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce w najbliższą sobotę 3 października 2015 czeka bardzo trudny mecz wyjazdowy z zajmującym drugie mejsce w tabeli Wisłokiem Wiśniowa. Nasz rywal w 9 meczach zdobył 20 punktów odnosząc 6 zwycięstw, 2 razy remisując i ponosząc jedyną do tej pory porażkę w ostatnim meczu z LKS Skołoszów. Jako gospodarze cztery razy wygrali i raz zremisowali z Cosmosem Nowotaniec. Przytoczony bilans spotkań świadczy o sile naszego najbliższego przeciwnika, ale to nie znaczy, że nie jest on w naszym zasięgu. Drużyna Wisłoka oparta jest na doświadczonych zawodnikach takich jak Tomasz Pietrasiewicz, Wiesław Kozubek, Waldemar Złotek, Dariusz Bernacki czy grający w barwach Stali Sanok przeciwko Legii Warszawa Marcin Borowczyk. Ciężko się będzie grało na obcym terenie przeciw tak klasowej drużynie, jednakowoż trener Tomasz Wacek z zawodnikami zamierzają kontynuować serię spotkań bez porażki i będą walczyć o pełną pulę. W drużynie kontuzjowani są Kamil Kasperkiewicz, Fabian Pańko i Kamil Adamiak, do kadry meczowej wraca Paweł Szpiech i Kuba Frączek.
Całym sercem kibicujmy chłopakom, w tym tak ważnym dla układu czołówki IV ligi spotkaniu.

Wyjazd na mecz z Sanoka o godz. 8.30, z Pisarowiec o godz. 8.45.

Zapraszamy kibiców i sympatyków!