zamknij reklamę

Przed nami ważny mecz !

Przed nami ważny mecz !

W jutrzejsze popołudnie przed nami bardzo ważne spotkanie i mecz niemal o 6 punktów. Na stadionie w Sanoku podejmować będziemy drużynę Wisłok Wiśniowa, która po 24 kolejkach plasuje się w tabeli jedno oczko niżej od nas z dorobkiem 33 punktów.
Po dwukrotnym zimnym prysznicu naszych chłopaków, jak doznaliśmy tydzień temu w meczu z Wiązownicą oraz w minioną środę z Wólczanką musimy bezwzględnie powalczyć o zwycięstwo.
Miejmy nadzieję, że podopieczni trenera Niemczyka wyjdą jutro na murawę skoncentrowali i zaprezentują nam ładny futbol. Trzymamy kciuki za zwycięstwo naszych !!!

Mecz w sobotę, 22 kwietnia o godz. 16.00 na stadionie w Sanoku, przy ul. Stróżowskiej. Zapraszamy!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij