Remis w sparingu z Beskiem

W minioną sobotę (6 luty) odbył się kolejny z zaplanowanych na okres zimowy sparing naszej drużyny. Sobotnim rywalem był także IV-ligowy zespół z Beska. Spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem 2:2, choć Przełom był bliski zwycięstwa, jednak nie zdołał wykorzystać rzutu karnego.

Pierwszą bramkę dla Pisarowczan zdobył Fabian Pańko, drugą zaś Rafał Nikody, który całkiem niedawno powrócił do drużyny. Obydwie bramki dla Przełomu zdobył Jakub Szybka.

Rozegrane spotkanie było kolejnym dobrym sprawdzianem dla trenerów obydwu drużyn. Trener Przełomu Paweł Jaślar testował dwóch nowych zawodników obrońcę i pomocnika.

LKS PISAROWCE - PRZEŁOM BESKO  2:2  (0-1)

Skład LKS Pisarowce:

Czarnecki [br], Łuczka, Kokoć, Jaklik, Lisowski, Domaradzki J., Walaszczyk, Ząbkiewicz, Nikody, Pańko, Domaradzki R. oraz Hajduk, Lorenc, Adamiak Karol, Adamiak Kamil, Kasperkowicz, Frączek, Sobolak, Kumah-Doe