Sieniawa jednak górą...

W miniony weekend podejmowaliśmy na własnym stadionie drużynę Sokoła Sieniawa. Mimo dobrego wejścia w grę naszych piłkarzy i dość dużej swobody na boisku jaką zafundowali nam goście w pierwszej połowie spotkania strzeliliśmy tylko jedną bramkę. Sytuacji bramkowych mieliśmy wiele, jednak nie udało się ich wykorzystać.

W drugiej połowie meczu do głosu doszli goście i zdobywając w 60 minucie meczu bramkę wyrównującą spowodowali "rozsypanie" naszej drużyny. Po tej bramce goście poszli za ciosem i zdobyli jeszcze 2 gole tym samym wygrywając ostatecznie 1:3.

Żałujemy straconych punktów i występu naszych piłkarzy poniżej oczekiwań. Mamy nadzieję, że gorsza passa już za nami i kolejne mecze będą tylko lepsze w wykonaniu naszych. Do boju LKS !!!

WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE - MKS SOKÓŁ SIENIAWA 1:3 (1:0)