zamknij reklamę

Sieniawa jednak górą...

Sieniawa jednak górą...

W miniony weekend podejmowaliśmy na własnym stadionie drużynę Sokoła Sieniawa. Mimo dobrego wejścia w grę naszych piłkarzy i dość dużej swobody na boisku jaką zafundowali nam goście w pierwszej połowie spotkania strzeliliśmy tylko jedną bramkę. Sytuacji bramkowych mieliśmy wiele, jednak nie udało się ich wykorzystać.

W drugiej połowie meczu do głosu doszli goście i zdobywając w 60 minucie meczu bramkę wyrównującą spowodowali "rozsypanie" naszej drużyny. Po tej bramce goście poszli za ciosem i zdobyli jeszcze 2 gole tym samym wygrywając ostatecznie 1:3.

Żałujemy straconych punktów i występu naszych piłkarzy poniżej oczekiwań. Mamy nadzieję, że gorsza passa już za nami i kolejne mecze będą tylko lepsze w wykonaniu naszych. Do boju LKS !!!

WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE - MKS SOKÓŁ SIENIAWA 1:3 (1:0)

Bramki:

1:0 Wąchocki 10'

1:1 Tołpa 60

1:2 Czyrny 70'

1:3 Tołpa 87'

Składy drużyn:

LKS: Półkoszek – Kasperkowicz, Łuczka, Kumah-Doe, Sikorski - Lorenc, Adamiak, Domaradzki, Niemczyk - Sobolak (70 Kozioł), Wąchocki (62 Pańko). Trener Damian Niemczyk.

Sokół: Pawlus ż – D. Jędryas, Kardyś, Czyrny (80 Stefan), Flis - Kalin (65 Lipniarski), Tołpa, Siwyj ż, Kapuściński (65 Halejcio) - Gnatek, Burszytka ż. Trener Dariusz Majcher.

Sędziował: Paul (Nowa Sarzyna)

Widzów 60
 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij