zamknij reklamę

Sokół Nisko pokonany !!!

Sokół Nisko pokonany !!!

Nasz sobotni pojedynek z czwartą drużyną w tabeli zapowiadał się wielkim wyzwaniem dla podopiecznych trenera Damiana Niemczyka. Jednak nie taki diabeł straszny jak go malują i grając na wyjedzie z wyżej notowaną ekipią z Niska wygraliśmy i zdobylismy jakże ważne punkty! Punkty, które zapewniają nam spokój i utrzymanie w IV lidze.

Bramkę na wagę pozostania w IV-ligowych szeregach zdobył w 11 minucie meczu Sebastian Sobolak. Po niefortunnym podaniu Kamila Kołodzieja do środkowego pomocnika piłka trafiła wprost pod nogi Seby, a ten już wiedział co ma z nią zrobić i pewnie pokonał bramkarza Wietechę.

Gospodarze kilka razy jeszcze zagrozili bramce Piotrka Hajduka, jednak ten zawsze okazywał się lepszy. My natomiast zaprezentowaliśmy już raczej grę defensywną z licznymi kontratakami.

Brawo drużyna, brawo chłopaki !!!


MKS SOKÓŁ NISKO - WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE 0:1 (0:1)

BRAMKA:
0:1 Sobolak 11'

SKŁADY DRUŻYN:

Sokół: Wietecha – Dyba, Lebioda, Stępień, Pałka (55 Drelich) - Kołodziej, Woźniak, Niedziałek, Tabaka, Wojtak (70 Hańczyk) – Sakhniuk. Trener Artur Lebioda.

Pisarowce: Hajduk – Kokoć, Łuczka, Adamiak, Sikorski - Kasperkowicz, Niemczyk (80 Kasza), Walaszczyk, Lorenc, Sobolak (72 Kumah-Doe) – R. Domaradzki (86 Kozioł). Trener Damian Niemczyk.

Sędziował: Paul (Nowa Sarzyna).

Widzów: 150.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij