Sparing LKS Pisarowce - Izolator Boguchwała 4:2

W meczu towarzyskim rozegranym wczoraj, 23 stycznia 2016 r. drużyna LKS Pisarowce pokonała Izolator Boguchwała w stosunku 4:2. Było to pierwszy sparing naszej drużyny po zimowej przerwie. Miejscem spotkania było sztuczne boisko w Pakoszówce.

W przebiegu całego spotkania drużyną dominującą już od pierwszego gwizdka był zespół LKS Pisarowce. Mimo trudnych warunków i śliskiej murawy piłkarze z Pisarowiec zaprezentowali się całkiem dobrze. Oddali kilka groźnych strzałów, z których 4 trafiły w światło bramki.

Piłkarze Izolatora próbowali nawiązać walkę, jednak ostatecznie oddali mniej strzałów i nie stworzyli zbyt wielu sytuacji mogących zagrozić bramce strzeżonej przez Dawida Czarneckiego.

W pierwszym z zaplanowanych na okres zimowy sparingów podopieczni Tomasza Wacka zaprezentowali niezłą formę. Zespół grał dobry, szybki i pomysłowy football. Wierzymy, że kolejne sparingi będą równie udane i drużyna będzie nadal prezentować wysoką formę, co będzie wróżyć sukces w meczach ligowych.

LKS Pisarowce - Izolator Boguchwała 4:2

BRAMKI:

LKS Pisarowce: Walaszczyk (2 br.), Frączek (1 br.) Kamil Adamiak (1 br.)
Izolator Boguchwała: Karwat (2 br.)

Skład LKS Pisarowce:

Czranecki [br], Węgrzyn, Kokoć, Jaklik, Sikorski, Lorenc, Kamil Adamiak, Karol Adamiak, Ząbkiewicz, Walaszczyk, Frączek. Rezerwowi: Domaradzki, Kasperkowicz, Sobolak, Kumah-Doe, Zawodnik testowany 1