Trzeba wygrać!

Nie udało się w ostatniej kolejce naszej drużynie Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce odnieść zwycięstwa na boisku w Niechobrzu, i tym samym przerwać passę meczów bez zwycięstwa. Mimo dużej przewagi w polu, wielu sytuacji bramkowych, z których jedna będzie się zapewne Fabianowi długo śniła, tylko zremisowaliśmy 2-2. Przeciwnik z trzech sytuacji pod naszą bramką wykorzystał dwie i tym samym wróciliśmy do domu z jednym punktem.

Przed nami seria trzech spotkań z przeciwnikami, którzy znajdują się wyżej w tabeli. Pierwszym, w najbliższą sobotę jest drużyna Błękitnych Ropczyce, która podobnie jak my jest beniaminkiem w IV lidze, po awansie z dębickiej klasy okręgowej. Zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli z 22 zdobytymi punktami. Słabo prezentuje się na wyjazdach, gdzie do tej pory wygrała tylko jeden mecz, a cztery przegrała. Błękitni grają dobry, techniczny futbol, skład jest bardzo wyrównany, pozbawiony gwiazd, co jak widać pozytywnie przekłada się na wyniki. Jeżeli o kimś można wspomnieć to na pewno o bramkostrzelnym Łukaszu Kosibie, który kilkakrotnie zapewnił swojej drużynie trzy punkty. Trenerem jest Pan Marek Ormiański, a Prezesem Klubu Adam Wojdon. Nasza drużyna, aby nawiązać kontakt ze ścisłą czołówką tabeli musi w ostatnich trzech meczach wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Mamy do zdobycia dziewięć punktów, wywalczenie ich jest absolutnie w naszym zasięgu, co pozwoli po pierwsze zmniejszyć dystans do liderów, a po drugie spokojnie przygotować drużynę do bardzo trudnej rundy wiosennej. Pamiętać należy bowiem o reformie rozgrywek, w wyniku której po sezonie może w IV lidze utrzymać się maksymalnie 7-8 drużyn, dlatego tak ważne są mecze z sąsiadami w tabeli, które musimy rozstrzygać na swoją korzyść. Mamy nadzieję, że limit braku szczęścia już się wyczerpał i w sobotę to my będziemy świętować zdobycie trzech punktów.

Powodzenia !

Zapraszamy wszystkich na mecz: sobota, 24 października, godzina 15.00.