Unia Nowa Sarzyna pokonana!

Unia Nowa Sarzyna - Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Karol Adamiak 75'

Pisarowce: Hajduk - Łuczka, Kumah-Doe, Sikorski, Kokoć - Adamiak, Domaradzki, Walaszczyk, Lorenc - Posadzki (72 Biernat), Niemczyk.

Trener Damian Niemczyk. Sędziował Koza 6 (Dębica).
Widzów 150.

Goście zaczęli mecz od ostrego wejścia Kumaha-Doe w nogi pomocnika gospodarzy Grześkiewicza, po którym to zawodnik drużyny przyjezdnej zobaczył żółty kartonik a dla pomocnika Unii był to koniec spotkania. Na pierwszą dobrą okazję musieliśmy czekać do 14. minuty, kiedy to po nienajlepszej interwencji Pieróga w dobrej sytuacji znalazł się Niemczyk, jednak wyjście Osipy zażegnało niebezpieczeństwo.

Goście prowadzili grę, jednak ich dośrodkowania były niecelne lub dobrze interweniowali obrońcy Unii. Gospodarze próbowali odpowiedzieć strzałem z rzutu wolnego Błajdy, jednak dobrą interwencją popisał się bramkarz drużyny przyjezdnej.

Druga połowa zaczęła się od wysokiego pressingu Unii. To drużyna gospodarzy przejęła inicjatywę i starała się prowadzić grę. Z biegiem czasu jednak to bardziej doświadczony zespół gości zaczął dochodzić do głosu i stwarzać sobie sytuacje.

W 75. minucie po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzałem głową bramkę zdobył Adamiak. Po stracie bramki do ataków ruszyli zawodnicy gospodarzy, jednak niewiele z tego wynikało.

Zawodnicy z Nowej Sarzyny notowali zbyt dużo strat. Goście mieli doskonałą okazję na podwyższenie wyniku, kiedy to w 88. minucie do sytuacji strzeleckiej doszedł Lorenc, jednak z 10 metrów fatalnie przestrzelił.

Drużyna LKS-u mądrą grą w końcówce spotkania dowiozła zwycięstwo do końca. To oni zdominowali środek pola, co okazało się kluczem do wygrania tego spotkania.