zamknij reklamę

W sobotę gościmy Igloopol !

W sobotę gościmy Igloopol !

Po udanej inauguracji rundy wiosennej i pewnym zwycięstwie w Pruchniku 0:2 przed podopiecznymi trenera Damiana Niemczyka kolejne wyzwanie. Już w najbliższą sobotę, 18 marca Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce podejmować będzie na stadionie w Sanoku drużynę Igloopol Dębica. Zespół Igloopolu jako drużyna o bogatej historii związanej bezpośrednio z Kombinatem Przemysłowo-Rolnym Igloopol po sukcesach w czasach świetności tego przedsiębiorstwa w ostatnich kilkunastu latach zagościł na dlużej w szeregach IV-ligowych. Bywały też sezony spadkowe kiedy to klub trafiał do okręgówki i musiał się mocno napracować aby znów powrócić do rozgrywek IV-ligowych.
W obecnym sezonie drużyna Igloopolu radzi sobie w IV-lidze przeciętnie zajmując po rozpoczęciu rundy wiosennej i rozegranych 18 kolejkach meczowych 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Podopieczni trenera Bartosza Zołotara mają aktualnie ciekawy 0-owy bilans bramkowy i plasują się w tabeli o 3 oczka niżej od Pisarowiec. Nie oznacza to jednak, że nasi chłopcy będą faworytami na boisku i powinni spokojnie pokonać przyjezdnych. Najbliższy rywal Pisarowiec to drużyna solidna, pełna zaangażowania i woli walki. Dlatego też piłkarze prowadzeni przez trenera Niemczyka muszą podejść do spotkania w pełni zmobilizowani i koncentrowani. Nam pozostaje wierzyć w sukces i kolejne punkty na naszej karcie w tabeli...
Miejmy zatem nadzieję, że sobotni pojedynek na Stróżowskiej będzie ciekawym widowiskiem sportowym, na które serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków sportu z Sanoka i okolic!

Mecz w sobotę, 18 marca o godz. 14.00 na stadionie w Sanoku przy ul. Stróżowskiej.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij