zamknij reklamę

W sobotę gościmy Wiązownicę !

W sobotę gościmy Wiązownicę !

W najbliższą sobotę, 15 kwietnia rozegramy kolejny mecz YesSport IV ligi podkarpackiej. Będzie to spotkanie 23 kolejki i naszym rywalem będzie Klub Sportowy Wiązownica. Nasi sobotni rywale spisują się nieźle w tegorocznych rozgrywkach gromadząc jedynie 6 punktów mniej od nas. Spotkanie zapowiada się więc ciekawie i emocje gwarantowane!

Zapraszamy na stadion w Sanoku, przy ul. Stróżowskiej w Wielką Sobotę, 15 kwietnia o godz. 13.00.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij