zamknij reklamę

W sobotę Izolacja...!

W sobotę Izolacja...!

W najbliższą sobotę 25 marca wyjeżdżamy do Boguchwały gdzie zmierzymy się z tamtejszym Izolatorem. Przed nami zatem duże wyzwanie i trudny mecz. Podopieczni trenera Andrzeja Szymańskiego są pretendentem do mistrzostwa lub vicemistrzostwa tegorocznej YesSport IV ligi. Obecnie po 19 kolejkach zajmują 2 miejsce w tabeli tracąc do lidera 7 punktów. Klub po 8-letniej przygodzie w III lidze lubelsko-podkarpackiej i spadku do niższej ligi prezentuje się na boiskach IV-ligowych całkiem nieźle notując 13 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki.
Nasi chłopcy muszą podejść do spotkania zupełnie skoncentrowani i bez kompleksów wówczas sukces murowany.
Wprawdzenie faworytem spotkanie nie jesteśmy, ale liczymy na fajne zawody sportowe i "zgarnięcie" całej puli...

Mecz w sobotę, 25 marca o godz. 13.00 na IzoArenie w Boguchwale. Zapraszamy !

Wyjazd na mecz godz. 10.00 - Pisarowce, 10.30 - Sanok, ul. Stróżowska, 11.30 - Niebylec.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij