Wiązownica czeka !

Po niezbyt szczęśliwie zakończonym spotkaniu z Tuczempami, czeka naszą drużynę kolejny trudny wyjazdowy mecz z zespołem KS Wiązownica. Będzie okazja na rehabilitację, po porażce na własnym stadionie, chociaż czeka nas bardzo trudne zadanie.

Wiązownica nie jest już tym zespołem jaki pamiętamy z ubiegłego sezonu. Drużyna okrzepła, nabrała doświadczenia, a przede wszystkim wzmocniła się kadrowo. Nazwiska Pawła Bartnika, Mateusza Hołuba czy grającego trenera Bogusława Sierżegi nie są obce fanom piłki na Podkarpaciu. Do zespołu sprowadzono w przerwie letniej młodych zawodników mających za sobą grę w III ligowych zespołach Resovii Rzeszów i JKS-ie Jarosław.

Najbliższy przeciwnik nie doznał jeszcze w tym sezonie porażki, wygrał jeden i zremisował cztery spotkania. Zajmuje 9 miejsce w tabeli z 7 zdobytymi punktami. Szczególnie dobrze spisuje się formacja obronna, natomiast podobnie jak my nie strzelają dużo bramek, może więc to być mecz w którym o wyniku zaważy jeden gol. Musimy zagrać bardzo uważnie w obronie, bo strata bramki będzie na ich terenie bardzo trudna do odrobienia.

Mocno liczymy na dobrą postawę drużyny Tomasza Wacka i przywiezienie kolejnych punktów z wyjazdu. Jeżeli chodzi o pozytywy, to należy podkreślić udany debiut w zespole Dawida Kaszy, którego w ostatnim dniu okienka transferowego udało się pozyskać z Resovii Rzeszów. Życzymy samych sukcesów z naszą drużyną.

Czekamy na dobre wieści z Wiązownicy – POWODZENIA !!

Mecz w niedzielę o godz. 16.00 w Wiązownicy.

Wyjazd: 11.40 z Pisarowiec, 12.00 z Sanoka Stróżowska – jedzie duży autobus.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców piłki nożnej !