Wspaniałe zwycięstwo z Karpatami !!!

Wspaniałe zwycięstwo z Karpatami !!

Nasza drużyna LKS Wiki Sport Centrum Pisarowce po emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie meczu pokonała 2:0 faworyzowany zespół Karpat Krosno w pierwszym meczu Finału Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Krosno !!!

Nie wiemy, ilu widzów zasiadających na trybunach stadionu liczyło na tak korzystny wynik naszej drużyny, która jak mawiał klasyk: „nie bójmy się słów” zapisała się tym meczem w historii klubu z Pisarowiec. Niedowiarków nasi chłopcy przekonali, że w sporcie nie zawsze wygrywają faworyci i drużyny wyżej notowane. Serdecznie Wam za to Panie Trenerze, Jurku i wszyscy zawodnicy DZIĘKUJEMY.

Mecz, który rozpoczął się z kilkunastominutowym opóźnieniem ułożył nam się wspaniale – w 2 minucie Kamil Adamiak skutecznie wykończył akcję LKS-u i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Na murawie nie było widać różnicy klasy przeciwników, a nawet nasi chłopcy sprawiali lepsze wrażenie, co zaowocowało podwyższeniem wyniku meczu przez niezawodnego Fabiana Pańko.

Mieliśmy okazje do strzelenia kolejnych bramek, jednakże ta sztuka nie udała się ani Sebastianowi Sobolakowi, Kamilowi Frączkowi czy Kamilowi Adamiakowi. Graliśmy również bardzo skutecznie w defensywie nie pozwalając przeciwnikom rozwinąć skrzydeł, pewny jak zwykle na bramce był Piotrek Hajduk, który dobrymi interwencjami dodawał pewności siebie całemu blokowi obronnemu.

Mamy świadomość, że odrobiliśmy dopiero pierwszą część zadania, zdecydowanie trudniej będzie 27 kwietnia w Krośnie, jednakże jesteśmy dobrej myśli i liczymy na dobrą postawę drużyny.

Wygrana wszystkim bardzo smakowała, szczególnie trenerowi i chłopakom związanym wcześniej z Karpatami – to było cudowne i pamiętne na długo popołudnie.

Dziękujemy raz jeszcze za świetny mecz i liczymy na dalsze sukcesy. Jesteśmy z Wami !!

LKS PISAROWCE - KARPATY KROSNO 2:0 (2:0)

BRAMKI:

1:0 Kamil Adamiak (2')

2:0 Fabian Pańko ('29)

SKŁADY:

Pisarowce: Hajduk – Kasperkowicz, Kokoć, Łuczka, Lisowski – Kamil Adamiak (czerwona kartka w 80. minucie, za dwie żółte), Lorenc, Karol Adamiak, Sobolak (84. J. Domaradzki), Frączek (77. R. Domaradzki) – Pańko (71. Ząbkiewicz). Trener: Tomasz Wacek.

Karpaty: Stępień – Dąbek, Balul, Szkatuła – Nikanowicz, Skiba (75. Fundakowski), Makowski (60. Wolański), Piątkowski (67. Siepierski), Paszek, Cempa (54. Sieniawski) – Wojczuk. Trener: Czesław Owczarek.

Sędziował: Kamil Wais (Krosno).