zamknij reklamę

Wygrywamy z CLJ Resovia Rzeszów

Wygrywamy z CLJ Resovia Rzeszów

LKS Pisarowce - CLJ Resovia Rzeszów 3-1

Wygrywamy pierwszy z meczów sparingowych z juniorami Resovii Rzeszów 3-1. Początek spotkania nieco przespaliśmy o pozwoliliśmy rywalowi na swobodne rozgrywanie piłki. Poskutkowało to straconą bramką. Później było już tylko lepiej, szybko podnieśliśmy się i po trójkowej akcji Sikorski-Walaszczyk-Sobolak ten ostatni wyrównał głową na 1-1. Jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Kamil Walaszczyk z rzutu wolnego.

Po zmianie stron zdecydowanie przeważaliśmy tworząc sporo sytuacji. Jedną z nich na bramkę zamienił Sebastian Sobolak pokonując bramkarza sprytnym lobem i ustalając wynik spotkania. Z wolnego groźnie strzelał Hanson Kumah-doe jednak piłka trafiła w poprzeczkę. Dobry mecz w naszym wykonaniu, z nieco nerwowym początkiem i kilkoma błędami indywidualnymi, które na szczęście nie miały większego wpływu na przebieg meczu.

Trener miał okazję sprawdzić formę zawodników, w meczu wystąpili również trzej zawodnicy testowani.

Zdjęcia: Tomasz Sowa Photography

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij