Wyjazd do Wiązownicy!

Mecz o Mistrzostwo IV Ligi Podkarpackiej

KS Wiązownica - Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce

24.09.2017 (niedziela) godz. 16:00

Wyjazd do Wiązownicy, która bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie i z dorobkiem 17 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. W ostatnim spotkaniu gospodarze doznali pierwszej porażki w sezonie z Rzemieślnikiem Pilzno, gdzie po emocjonującym meczu polegli 4-2.

Nasza drużyna po ostatnim zwycięstwie z Izolatorem zajmuje obecnie 7 lokatę z dorobkiem 13 punktów. Wciąż formą imponuje Sebastian Sobolak, który z dorobkiem 11 bramek jest królem strzelców IV Ligi Podkarpackiej. Wynik ten byłby jednak niemożliwy bez pozostałych zawodników drużyny, którzy składnie tworząc akcje wypracowują Sobolowi klarowne sytuacje. Z kolei najlepszym strzelcem naszego rywala jest Kacper Rop, który posiada 5 trafień w tym sezonie.

Drużyna z Wiązownicy postawi u siebie na pewno wysoko poprzeczkę zatem musimy standardowo wyjść skoncentrowani na 100% i przede wszystkim powinniśmy wystrzegać się głupich błędów w defensywie. W ostatnim sezonie pojedynki pomiędzy nami toczyły się różnie. Wygraliśmy na wyjeździe 1-0 natomiast u siebie doznaliśmy srogiej porażki 1-4.

Wiadomo, że jedziemy walczyć o 3 punkty, po wygranej z Izolatorem 2-1 chcemy potwierdzić, że ten wynik to nie przypadek i postaramy się to udowodnić na boisku.
Do boju LKS!