zamknij reklamę

Wypadek przy pracy...

Wypadek przy pracy...

W dniu wczorajszym nasz zespół rozegrał kolejne spotkanie tegorocznej YesSport IV ligi podkarpackiej. W meczu 27 kolejki podejmowaliśmy na własnym boisku ekipę Stali Nowa Dęba. Wprawdzie przeciwnik z dolnej cześci tabeli, posiadający 20 punktów mniej od nas ale przysporzył nam co nie miara kłopotów. W to spotkanie weszliśmy bardzo dobrze, dominowaliśmy na boisku i wydawało się, że wysokie zwycięstwo nad przyjezdnymi wisi na włosku. W pierwszej części meczu nie wykorzystaliśmy wprawdzie kilka dobrych akcji, jednak w 35' postawiliśmy kropkę nad i strzeliliśmy mocno wypracowanego gola. Dokonał tego trener Damian Niemczyk.
Kolejne minuty obfitowały jednak w coraz groźniejsze akcje gości. W efekcie w 40 minucie do bramki strzeżonej tym razem przez Darka Półkoszka trafił Kamil Serafin i goście doprowadzili niespodziewanie do wyrównania. Chwilę później zawiedli nasi obrońcy i ponownie do bramki trafili goście, tym razem Kamil Rębisz.

W drugiej odsłonie próbowaliśmy odrobić stratę i doprowadzić do wyrównania, jednak mimo wielu akcji podbramkowych nie udało się strzelić gola. Widocznie taki był dzień, że bramki należały wyłącznie do gości, a nam brakowało wciąż szczęścia. Szczęście to dopisało piłkarzom Stali jeszcze dwukrotnie. Najpierw Karol Wilk podwyższył zwycięstwo na 1:3, następnie w końcowych minutach ponownie pokonał bramkarza Kamil Rębisz.

Ostatecznie przegraliśmy wysoko bo 1:4 i to goście zabrali ze sobą 3 punkty. Bardzo cenne dla nich, bo dotychczas wygrali na wyjeżdzie jedynie z Pruchnikiem.
My natomiast musimy wyciągnąć wnioski i potraktować wczorajsze spotkanie jako wypadek przy pracy...


WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE – STAL NOWA DĘBA 1:4 (1:2)


BRAMKI:

1:0 Damian Niemczyk 35`
1:1 Kamil Serafin 40`
1:2 Kamil Rębisz 45`
1:3 Karol Wilk 53`
1:4 Kamil Rębisz 85`

SKŁADY DRUŻYN:

Pisarowce: Półkoszek - Sikorski, Kumah-Doe, Łuczka, Kokoć - Adamiak, Lorenc, Walaszczyk, Niemczyk (46 Wąchocki), Sobolak (60 Pańko) - R. Domaradzki 4. Trener Damian Niemczyk.

Stal: Bujak - Domagała, Kotrych, S. Serafin, Głowacki - Milanowski (85 M. Wilk), Frańczyk (70 Szypuła), K. Wilk, K. Serafin - Rębisz, Krawczyk. Trener Andrzej Majdański.

Sędziował: Dobosz (Brzozów)
Widzów: 100

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij