Z 0-2 na 4-2 z Nową Sarzyną!

Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce - Unia Nowa Sarzyna 4-2

Bramki: Rafał Domaradzki, Sebastian Sobolak, Kamil Walaszczyk, Damian Niemczyk

Prawdziwy horror zapewnili nam dzisiaj piłkarze, którzy ze stanu 0-2 potrafili wyjśc na 4-2.
Wspaniały powrót choć zdawać by się mogło że już trzy punkty pojechały do Nowej Sarzyny, jednak walka się opłaciła.
Mecz pod naszą kontrolą jednak to Unia wyszła na prowadzenie po prostopadłych piłkach do swoich szybkich napastników.

Po przerwie bramkę kontaktową zdobył Rafał Domaradzki, który poprawił wykonywany przez siebie rzut wolny.
5 minut później ponownie Rafał Domaradzki asystował przy bramce Sebastiana Sobolaka, który pewnie wykorzystał sytuację sam na sam.
Ponadto swoje trafienia dołożyli Kamil Walaszczyk i trener Damian Niemczyk. Brawo!
Cała drużyna zagrała bardzo dobre zawody i mimo niefortunnie straconych bramek pokazaliśmy charakter i to że potrafimy bardzo dobrze grać w piłkę.

Następny mecz już w środę z Głogovią Głogów Małopolski.

Zdjęcia:Tomasz Sowa Photography