Z Sokołem Sokolniki pełna koncentracja !!! II drużyna z Jankowcami !!!

Z Sokołem Sokolniki pełna koncentracja !!!   II drużyna z Jankowcami !!!

Po dwóch zwycięstwach w lidze ze Skołoszowem i w pucharze z Karpatami mocno liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy w meczu z outsiderem IV ligi zespołem z Sokolnik. Teoretycznie prawie każdy powie „spacerek”, ale w praktyce czeka nas ciężki mecz w zapowiadanych (oby się nie sprawdziły) trudnych warunkach pogodowych. Wiadomo, że z takim przeciwnikiem najtrudniej o koncentrację, no bo jak nie wygrać z Sokołem, gdy pokonało się czołowy zespół III ligi. Ma tą świadomość trener Wacek, mają ją również zawodnicy, więc czekamy na zaangażowanie wszystkich sił i umiejętności, co pozwoli nam zdobyć kolejne punkty.

Zespół z Sokolnik przeżywa trudny okres. Po ostatniej kolejce z funkcji trenera zrezygnował Janusz Gierach i jak na razie nie widać chętnych do objęcia drużyny. Mimo tego najbliższy nasz przeciwnik zapewne „nie położy się” na boisku i nie będzie czekał na najniższy wymiar kary.

Nasi chłopcy rozegrają trzeci mecz w ciągu siedmiu dni, trzymajmy więc kciuki za ich dyspozycję fizyczną. Do kadry zespołu wraca po pauzie za kartki Piotrek Łuczka, nie będzie prawie na pewno mógł zagrać Kamil Walaszczyk, a Sylwek Sikorski jeżeli znajdzie się w kadrze meczowej to zapewne zacznie spotkanie na ławce rezerwowych. Problem z opuchlizną twarzy ma Hanson i jego występ też stoi pod znakiem zapytania. Mimo tych ubytków, zespół jest pełen pozytywnej energii, tym bardziej, że z takimi samymi osłabieniami w kadrze meczowej potrafił wygrać z Karpatami Krosno.

Liczymy mocno na trzy punkty i kolejny dobry występ podopiecznych trenera Wacka.

Życzymy tego wszystkim chłopakom i trenerowi.

Do boju LKS !!

Mecz: Najbliższa Sobota, godzina 16.00, stadion w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej.

-

W niedzielę o godz. 15.00. na stadionie w Pisarowcach meczem z Bieszczadami Jankowce rundę rewanżową rozpocznie II drużyna naszego klubu.

Nasz przeciwnik posiada bogate tradycje piłkarskie, zajmuje obecnie VI miejsce w tabeli Klasy C, my jak wiadomo liderujemy i żeby zrealizować plan awansu do wyższej klasy musimy takie mecze rozstrzygać na swoją korzyść. Podopieczni trenera Rafała Pietrzkiewicza czekają z utęsknieniem na pierwszy gwizdek, pomóżmy im swoją obecnością i dopingiem na niedzielnym spotkaniu.

Tak jak w rundzie jesiennej kadrę II drużyny będą uzupełniać zdolni juniorzy i w miarę możliwości zawodnicy I drużyny.

Życzymy Wam samych zwycięstw i awansu do B-klasy.

Zapraszamy w niedzielę na stadion w Pisarowcach godz. 15.00.