zamknij reklamę

Znamy terminarz IV Ligi Podkarpackiej!

Znamy terminarz IV Ligi Podkarpackiej!

Na inaugurację czeka nas wyjazdowe spotkanie do Dębicy gdzie zmierzymy się z Igoopolem.

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Igloopol Dębica - LKS Pisarowce
Granica Stubno - Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce - Wisłok Strzyżów
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec
KS Wiązownica - Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy - Sokół Nisko
Ekoball Sanok - Głogovia Głogów Małopolski

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Pisarowce - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko - Ekoball Sanok
Wisłoka Dębica - Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała - Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl - Unia Nowa Sarzyna
Cosmos Nowotaniec - KS Wiązownica
Wisłok Strzyżów - Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa - Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica - Granica Stubno

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Granica Stubno - LKS Pisarowce
Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica
Rzemieślnik Pilzno - Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica - Wisłok Strzyżów
Unia Nowa Sarzyna - Cosmos Nowotaniec
Sokół Sieniawa - Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała
Ekoball Sanok - Wisłoka Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Nisko

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

LKS Pisarowce - Sokół Nisko
Wisłoka Dębica - Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała - Ekoball Sanok
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec - Sokół Sieniawa
Wisłok Strzyżów - Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Wiśniowa - KS Wiązownica
Igloopol Dębica - Rzemieślnik Pilzno
Granica Stubno - Błękitni Ropczyce

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Błękitni Ropczyce - LKS Pisarowce
Rzemieślnik Pilzno - Granica Stubno
KS Wiązownica - Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna - Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa - Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec
Ekoball Sanok - Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica

Kolejka 6 - 2-3 września

LKS Pisarowce - Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała - Sokół Nisko
Polonia Przemyśl - Głogovia Głogów Małopolski
Cosmos Nowotaniec - Ekoball Sanok
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa - Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica - Unia Nowa Sarzyna
Granica Stubno - KS Wiązownica
Błękitni Ropczyce - Rzemieślnik Pilzno

Kolejka 7 - 9-10 września

Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce
KS Wiązownica - Błękitni Ropczyce
Unia Nowa Sarzyna - Granica Stubno
Sokół Sieniawa - Igloopol Dębica
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa
Ekoball Sanok - Wisłok Strzyżów
Głogovia Głogów Małopolski - Cosmos Nowotaniec
Sokół Nisko - Polonia Przemyśl
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała

Kolejka 8 - 16-17 września

LKS Pisarowce - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Wisłoka Dębica
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko
Wisłok Strzyżów - Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa - Ekoball Sanok
Igloopol Dębica - Piast Tuczempy
Granica Stubno - Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce - Unia Nowa Sarzyna
Rzemieślnik Pilzno - KS Wiązownica

Kolejka 9 - 23-24 września

KS Wiązownica - LKS Pisarowce
Unia Nowa Sarzyna - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa - Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy - Granica Stubno
Ekoball Sanok - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko - Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl

Kolejka 10 - 30 września-1 października

LKS Pisarowce - Polonia Przemyśl
Cosmos Nowotaniec - Izolator Boguchwała
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko
Igloopol Dębica - Głogovia Głogów Małopolski
Granica Stubno - Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce - Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Sieniawa
KS Wiązownica - Unia Nowa Sarzyna

Kolejka 11 - 7-8 października

Unia Nowa Sarzyna - LKS Pisarowce
Sokół Sieniawa - KS Wiązownica
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno
Ekoball Sanok - Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski - Granica Stubno
Sokół Nisko - Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica - Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała - Wisłok Strzyżów
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec

Kolejka 12 - 14-15 października

LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów - Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica - Wisłoka Dębica
Granica Stubno - Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce - Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno - Ekoball Sanok
KS Wiązownica - Piast Tuczempy
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Sieniawa

Kolejka 13 - 21-22 października

Sokół Sieniawa - LKS Pisarowce
Piast Tuczempy - Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Sanok - KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko - Błękitni Ropczyce
Wisłoka Dębica - Granica Stubno
Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów

Kolejka 14 - 28-29 października

LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec
Igloopol Dębica - Polonia Przemyśl
Granica Stubno - Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce - Wisłoka Dębica
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko
KS Wiązownica - Głogovia Głogów Małopolski
Unia Nowa Sarzyna - Ekoball Sanok
Sokół Sieniawa - Piast Tuczempy

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Piast Tuczempy - LKS Pisarowce
Ekoball Sanok - Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski - Unia Nowa Sarzyna
Sokół Nisko - KS Wiązownica
Wisłoka Dębica - Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała - Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl - Granica Stubno
Cosmos Nowotaniec - Igloopol Dębica
Wisłok Strzyżów - Wisłok Wiśniowa

Kolejka 16 - 11-12 listopada

LKS Pisarowce - Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica - Wisłok Strzyżów
Granica Stubno - Cosmos Nowotaniec
Błękitni Ropczyce - Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała
KS Wiązownica - Wisłoka Dębica
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Nisko
Sokół Sieniawa - Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy - Ekoball Sanok

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Ekoball Sanok - LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski - Piast Tuczempy
Sokół Nisko - Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica - Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała - KS Wiązownica
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno
Cosmos Nowotaniec - Błękitni Ropczyce
Wisłok Strzyżów - Granica Stubno
Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica

Kolejka 18

LKS Pisarowce - Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa - Granica Stubno
Wisłok Strzyżów - Błękitni Ropczyce
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno
Polonia Przemyśl - KS Wiązownica
Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna
Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa
Sokół Nisko - Piast Tuczempy
Głogovia Głogów Małopolski - Ekoball Sanok

Kolejka 19

Głogovia Głogów Małopolski - LKS Pisarowce
Ekoball Sanok - Sokół Nisko
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa - Izolator Boguchwała
Unia Nowa Sarzyna - Polonia Przemyśl
KS Wiązownica - Cosmos Nowotaniec
Rzemieślnik Pilzno - Wisłok Strzyżów
Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa
Granica Stubno - Igloopol Dębica

Kolejka 20

LKS Pisarowce - Granica Stubno
Igloopol Dębica - Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Strzyżów - KS Wiązownica
Cosmos Nowotaniec - Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl - Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała - Piast Tuczempy
Wisłoka Dębica - Ekoball Sanok
Sokół Nisko - Głogovia Głogów Małopolski

Kolejka 21

Sokół Nisko - LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski - Wisłoka Dębica
Ekoball Sanok - Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa - Cosmos Nowotaniec
Unia Nowa Sarzyna - Wisłok Strzyżów
KS Wiązownica - Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno - Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce - Granica Stubno

Kolejka 22

LKS Pisarowce - Błękitni Ropczyce
Granica Stubno - Rzemieślnik Pilzno
Igloopol Dębica - KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa - Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Strzyżów - Sokół Sieniawa
Cosmos Nowotaniec - Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl - Ekoball Sanok
Izolator Boguchwała - Głogovia Głogów Małopolski
Wisłoka Dębica - Sokół Nisko

Kolejka 23

Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce
Sokół Nisko - Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski - Polonia Przemyśl
Ekoball Sanok - Cosmos Nowotaniec
Piast Tuczempy - Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa - Wisłok Wiśniowa
Unia Nowa Sarzyna - Igloopol Dębica
KS Wiązownica - Granica Stubno
Rzemieślnik Pilzno - Błękitni Ropczyce

Kolejka 24

LKS Pisarowce - Rzemieślnik Pilzno
Błękitni Ropczyce - KS Wiązownica
Granica Stubno - Unia Nowa Sarzyna
Igloopol Dębica - Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy
Wisłok Strzyżów - Ekoball Sanok
Cosmos Nowotaniec - Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica

Kolejka 25

Izolator Boguchwała - LKS Pisarowce
Wisłoka Dębica - Polonia Przemyśl
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec
Głogovia Głogów Małopolski - Wisłok Strzyżów
Ekoball Sanok - Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy - Igloopol Dębica
Sokół Sieniawa - Granica Stubno
Unia Nowa Sarzyna - Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica - Rzemieślnik Pilzno

Kolejka 26

LKS Pisarowce - KS Wiązownica
Rzemieślnik Pilzno - Unia Nowa Sarzyna
Błękitni Ropczyce - Sokół Sieniawa
Granica Stubno - Piast Tuczempy
Igloopol Dębica - Ekoball Sanok
Wisłok Wiśniowa - Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko
Cosmos Nowotaniec - Wisłoka Dębica
Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała

Kolejka 27

Polonia Przemyśl - LKS Pisarowce
Izolator Boguchwała - Cosmos Nowotaniec
Wisłoka Dębica - Wisłok Strzyżów
Sokół Nisko - Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski - Igloopol Dębica
Ekoball Sanok - Granica Stubno
Piast Tuczempy - Błękitni Ropczyce
Sokół Sieniawa - Rzemieślnik Pilzno
Unia Nowa Sarzyna - KS Wiązownica

Kolejka 28

LKS Pisarowce - Unia Nowa Sarzyna
KS Wiązownica - Sokół Sieniawa
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy
Błękitni Ropczyce - Ekoball Sanok
Granica Stubno - Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica - Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa - Wisłoka Dębica
Wisłok Strzyżów - Izolator Boguchwała
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl

Kolejka 29

Cosmos Nowotaniec - LKS Pisarowce
Polonia Przemyśl - Wisłok Strzyżów
Izolator Boguchwała - Wisłok Wiśniowa
Wisłoka Dębica - Igloopol Dębica
Sokół Nisko - Granica Stubno
Głogovia Głogów Małopolski - Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok - Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy - KS Wiązownica
Sokół Sieniawa - Unia Nowa Sarzyna

Kolejka 30

LKS Pisarowce - Sokół Sieniawa
Unia Nowa Sarzyna - Piast Tuczempy
KS Wiązownica - Ekoball Sanok
Rzemieślnik Pilzno - Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce - Sokół Nisko
Granica Stubno - Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl
Wisłok Strzyżów - Cosmos Nowotaniec

Kolejka 31

Wisłok Strzyżów - LKS Pisarowce
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała - Granica Stubno
Wisłoka Dębica - Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski - KS Wiązownica
Ekoball Sanok - Unia Nowa Sarzyna
Piast Tuczempy - Sokół Sieniawa

Kolejka 32

LKS Pisarowce - Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa - Ekoball Sanok
Unia Nowa Sarzyna - Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica - Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica
Błękitni Ropczyce - Izolator Boguchwała
Granica Stubno - Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica - Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa - Wisłok Strzyżów

Kolejka 33

Wisłok Wiśniowa - LKS Pisarowce
Wisłok Strzyżów - Igloopol Dębica
Cosmos Nowotaniec - Granica Stubno
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała - Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica - KS Wiązownica
Sokół Nisko - Unia Nowa Sarzyna
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Sieniawa
Ekoball Sanok - Piast Tuczempy

Kolejka 34

LKS Pisarowce - Ekoball Sanok
Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sieniawa - Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna - Wisłoka Dębica
KS Wiązownica - Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno - Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce - Cosmos Nowotaniec
Granica Stubno - Wisłok Strzyżów
Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?